Výrobcovia

O nás

Spoločnosť ABCkrbypece vznikla v roku 1991 a odvtedy prináša teplo do Vašich domovov.

Zaoberáme sa predajom tepelnej techniky. Súčasne sme aj maloobchod, kde pre našich zákazníkov robíme všetko tak, aby boli spokojní – odborné poradenstvo, rozvoz zakúpeného tovaru, či nákup na splátky.

V ponuke na vás zase čakajú krby a krbové vložky, sporáky, kotle, ohrievače vody, radiátory a rebríky, či široká ponuka príslušenstva.

Počas 20 rokov nášho pôsobenia sme pre Vás otvorili aj nové kúpeľňové štúdio s bohatým sortimentom obkladov, dlažieb, sanitárnej keramiky, batérií a iného.

V rámci sekcie kúpeľňové štúdio sme pre vás pripravili tie najkrajsie obklady a dlažby, sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok , batérie , ktoré si u nás môžete objednať.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme poradiť a pomôcť v akejkoľvek situácii. Široký výber produktov od renomovaných výrobcov, komplexné poradenstvo a profesionálny prístup - to sú záruky, ktoré Vám ponúkame pre Vašu maximálnu spokojnosť.

Naši predajcovia sú vždy pripravení pomôcť Vám pri výbere – či radou.

Na základe Vašich požiadaviek a životného štýlu Vám vytvoríme priestor pre oddych a relaxáciu. Priestor, po akom ste vždy túžili.

Príďte a presvedčte sa osobne.

Na Vašu návštevu sa teší kolektív ABCkrbypece

 

 

  

© abckrbypece.sk, OKstranka.sk - tvorba eshopov